JKV Opava s.r.o. ::: Váš dlouholetý partner v oblasti osvětlení
   
 

Jkv Opava s. r. o.

 

Veřejné osvětlení, světelná a vánoční výzdoba měst a obcí...

 

Váš profesionální parnter v oboru již od r. 1994...

Kliknutím přejdete na první stránku prezentace ( rychlá navigace ).O naší společnosti

JKV Opava s.r.o.

Společnost JKV Opava s.r.o. působí na trhu v oblasti osvětlení již od r. 1994. Historii činností naší společnosti si můžete přečíst zde :

1994: Založení společnosti JKV Opava s.r.o. s činností - dodavatel veřejného osvětlení. Během několika let již firma nabízí kompletní program světelných zdrojů, svítidel, stožárů a příslušenství za výhodné ceny. Neustále rozšiřuje pole působnosti po celém území České republiky, kde se jí daří v mnoha městech a obcích zajistit údržbu, výměnu a modernizaci osvětlení. Zároveň jako doplňkovou službu provádí ekologický odběr vypálených světelných zdrojů.

2001: JKV Opava s.r.o. rozšiřuje svou činnost o profesionální světelnou výzdobu měst a obcí. V zastoupení jednoho z největších výrobců prvků výzdoby v Evropě firmy LCX-LEBLANC CHROMEX a ve spolupráci s partnerskou firmou CITY ILLUMINATIONS s.r.o. navrhuje a dodává profesionální výzdobu pro oblast severní a jižní Moravy.

2004: Společnost zahajuje s partnerskou firmou SONN s.r.o. propagaci a realizaci doplňkového osvětlení přechodů pro chodce svítidly MACH 1. V tomto roce JKV Opava s.r.o. již tvoří kvalifikovaný tým pracovníků nabízející ve všech činnostech kompletní služby včetně projektů, dodávek, realizací, záručních a pozáručních oprav, poradenství a zaškolení obsluhy.

2004: Firma začíná spolupracovat s německou společnosti TRAPP, která působí na evropském trhu více než 100 let v oblasti uměleckého lití a historického osvětlení, stožárů, luceren a mobiliáře. V tomto roce rovněž získáváme exkluzivní zastoupení pro českou a slovenskou republiku.

2007: Společnost rozšiřuje nabídku svítidel o rozsáhlý program R-lighting, zaměřený na průmyslové a slavnostní osvětlení. Výroba svítidel R-lighting probíhá na našich dílnách.

2008: V tomto roce se společnost zaměřila na oblast moderního a úsporného pouličního osvětlení a světelné výzdoby s využitím LED diodové technologie.

2009: Naše firma rozšiřuje svou oblast podnikání o obor PROFESINÁLNÍ ČIŠTĚNÍ POZEMNÍCH KOMUNIKACÍ a číštění žvýkaček, mastnot a nečistot technologií GUM BUSTERS z USA. Zároveň jsme rozšířili produkty o čistící stroje ( parní ).

2012: Abychom se přizpůsobili dnešnímu trhu, rozšiřujeme svou nabídku svítidel a úsporných opratření o program ryze české společnosti LAMBERGA s.r.o. s LED svítidly pro veřejné a průmyslové osvětlení. Získáváme zastoupení pro oblast severní moravy.

2013: Firma se stěhuje do vlastních prostor, které tvoří nově zrekonstruované kanceláře, zasedací místnost, kuchyňka, dále původní dvoupatrová budova, ve které se nachází dostatečně velký sklad materiálu a dílna. Později rozšiřujeme sklepní prostory o další skladové prostory a druhou dílnu.

2015: Naše společnost se stává členy sdružení IRMO, rozšiřuje svou činnost o pasortizaci veřejného osvětlení, bezpečnostních kamer, rozhlasu, atd. . V tomto roce získáváme také certifikát DŮVĚRYHODNÁ FIRMA.